Соціальних працівників Прикарпаття навчать надавати паліативну допомогу

Івано-Франківський хоспіс оголошує набір учасників на 3-денний навчальний цикл “Основи паліативного догляду за важкохворими”, що відбуватиметься з 30 січня по 1 лютого

Івано-Франківський хоспіс оголошує набір учасників на 3-денний навчальний цикл “Основи паліативного догляду за важкохворими”, що відбуватиметься з 30 січня по 1 лютого. Діяльність хоспісу підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До навчання запрошують соціальних працівників територіальних центрів Івано-Франківської області, які надають чи планують надавати паліативну допомогу.

Зацікавленим слід заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу tatiana050270@gmail.com до 25 січня. Кількість місць у групі обмежена – до 10. З особами, які подадуть заявку, 26 січня зв’яжеться адміністратор Навчально-методичного центру Івано-Франківського хоспісу.

Івано-Франківський хоспіс
Тетяна Журавська
050 338 63 69

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: