Соціальні виплати “дітям війни”: чи є вихід із правового лабіринту?

У понеділок, 6 грудня 2010 року о 10.30 у приміщенні інформаційного агентства “УНІАН” (м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція представників громадських організацій, що надають безоплатну правову допомогу малозабезпеченим верствам населення, присвячена проблемам правового захисту “дітей війни”.

В масштабах України ситуація, що склалася із відсутністю виплат цій соціальній категорії та кількістю позовів до місцевих Пенсійних фондів, досягла критичної межі. Центри правової інформації та консультацій щодня розглядають сотні подібних звернень.

Під час прес-конференції розглядатимуться наступні питання:

  • Соціальна допомога “дітям війни” – адресна допомога вразливим чи популізм політиків?
  • Як органи Пенсійного Фонду реагують на позови “дітей війни”?
  • Чи існують дієві правові механізми захисту прав “дітей війни”?

Учасники прес-конференції:

  • Микола Козирєв, Громадський Комітет Захисту Конституційних Прав і Свобод Громадян, Луганська область, керівник Центрів правової інформації та консультацій в м. Луганськ, м. Алчевськ та смт Новопсков, Луганська область.
  • Олексій Свєтіков, голова Осередку “Комітету Виборців України” в Луганській області, м. Сєвєродонецьк, керівник Центрів у м. Кремінна та смт Станиця Луганська, Луганська область.
  • Ольга Настіна, Голова БО “Правова єдність”, м. Біла Церква, керівник Центру в м. Біла Церква.
  • Андрій Місяць, Голова ГО “Подільська правова ліга”, м. Хмельницький, керівник Центру в м. Хмельницький.
  • Роман Романов, директор програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Контактна інформація організаторів: Жмурко Ольга, координатор програми “Верховенство права”, Міжнародний Фонд “Відродження” тел: +380 (44) 482 03 63, факс: +380 (44) 486 76 29, zhmurko@irf.kiev.ua

***

Програма “Посилення правових можливостей бідних верств населення” впроваджується в Україні Міжнародним фондом “Відродження” з жовтня 2010 року. Метою даної ініціативи є надання правової допомоги особам, що опинилися в умовах бідності та соціальної ізоляції. В ході реалізації ініціативи Фондом організована та підтримується діяльність 15 Центрів правової інформації та правових консультацій, які надають безкоштовну правову допомогу малозахищеним верствам населення. Такі Центри діють у Київській, Хмельницькій, Волинській, Луганській та Херсонській областях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: