Соціальна реклама як спосіб боротьби з дискримінацією: засідання ANTIDI-club’у

27 березня о 17:00 у Києві відбудеться засідання ANTIDI-club’у* на тему “Соціальна реклама як спосіб боротьби з дискримінацією”

27 березня о 17:00 у Києві (Баварський дім пива, вул. Еспланадна, 34/2) відбудеться засідання ANTIDI-club’у* на тему “Соціальна реклама як спосіб боротьби з дискримінацією”. Захід проводить Коаліція з протидії дискримінації в Україні й Центр інформації про права людини в межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA” за підтримки програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Чи існує ефективний інструмент, який допоможе привернути увагу до захисту прав людини? Фахівці кажуть, що таким інструментом є соціальна реклама. Адже 30-секундний ролик може бути ефективнішим за три сторінки тексту. Одне фото скаже більше, ніж низка публікацій на сайті.

Учасники й учасниці зустрічі зможуть ознайомитися з найкращими світовими зразками соціальної реклами у сфері протидії дискримінації та спробувати розробити власний продукт.

У заході візьмуть участь:
– Назарій Боярський, співголова Коаліції з протидії дискримінації в Україні;
– Ліана Мороз, менеджерка програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”;
– Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини;
– Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Міжнародного фестивалю креативності “Cannes Lions”, представник рекламного агентства “Dialla”.

Модераторка – Марина Говорухіна (Центр інформації про права людини).

Реєстрація обов’язкова.

*ANTIDI-club – ініціатива Коаліції з протидії дискримінації в Україні. Її учасники й учасниці отримають змогу спілкуватися з фахівцями в різних сферах бізнесу та громадської діяльності, обмінюватися досвідом та опановувати нові інструменти протидії дискримінації. Спілкування відбуватиметься в неформальній атмосфері.

Контакти:
Центр інформації про права людини
Марина Говорухіна
050 612 00 20
nerd.marina@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: