Соціальна мережа для ОСББ об’єднала 2,5 тисячі небайдужих громадян

За рік роботи Соціальна мережа для ОСББ “ПроОСББ.інфо” об’єднала 2,5 тисячі власників житла

За рік роботи Соціальна мережа для ОСББ “ПроОСББ.інфо” об’єднала 2,5 тисячі власників житла. Її створила ВМГО “Демократичний Альянс” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Як свідчать дані “Google.Analytics”, за рік мережу відвідали понад 65 тисяч читачів, з них зареєстрованих – 2,5 тисячі. Середня тривалість перебування одного читача на сайті – 6 хвилин. За один раз читач переглядає понад 4 сторінки.

Найбільше сайт читають у Києві, Львівській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській і Луганській областях. Також є читачі в Росії, США, Німеччині, Польщі, Франції, Білорусі й навіть Норвегії.

Серед текстів лідером переглядів є матеріал експерта “ПроОСББ.інфо” Ірини Шейко-Іванків “Судовий наказ як інструмент стягнення заборгованості” (6625 разів). Блог Василя Гацька “Моя хата не скраю. Свою Новорічну ніч проведу в Межигір’ї” став лідером січня 2012 року (2121 перегляд, 57 коментарів).

Соціальна мережа для ОСББ “ПроОСББ.інфо”
(044) 251 48 67
proosbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: