Соціальна фото-виставка «Я бачу світ серцем»

3 листопада 2015 року о 17:00 відбудеться офіційне відкриття соціальної фото-виставки «Я бачу світ серцем», яка присвячена проблемам сім’ям, що виховують дітей з важкими вродженими вадами розвитку.

3 листопада 2015 року о 17:00 відбудеться офіційне відкриття соціальної фото-виставки «Я бачу світ серцем», яка присвячена проблемам сім’ям, що виховують дітей з важкими вродженими вадами розвитку.

Офіційне відкриття виставки відвідаєдружина Президента України Марина Порошенко.

«Основна мета фотопроекту привернути увагу суспільства до того, що в Україні діти з важкими комплексними порушеннями позбавлені можливості розвиватися, спілкуватися, отримувати навички та знання, які могли б стати їх професією або заняттям у житті. Фактично такі діти залишились поза системою освіти. Сім’ї, які виховують таких дітей, дуже закриті і вирішують свої проблеми самотужки», – розказала організатор виставки та керівник ГО «Бачити серцем» Олеся Яскевич.

Фотовиставка розкаже про життя восьми сімей, з якими фотограф Яна Щербакова провела по декілька днів аби зануритись в атмосферу їх повсякденного життя та висвітлити його через фотографічне мистецтво..«Основна ідея фотопроекту: показати, що інвалідність – це життя, тільки з іншим ритмом та режимом, але так само щасливе, емоційне, наповнене змістом і ціною кожного моменту!», – розповіла фотограф.

На відкритті будуть присутні: Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини, Сергій Артюх, Директор Фонду соціального захисту інвалідів,Лариса Остролуцька, головний спеціаліст столичного міського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді, Олексій Краснощоков, керівник проекту «Підмога.інфо», Віктор Марущенко, відомий в усьому світі український фотограф, співачка Лавіка та інші культурні та громадські діячі.

Дата відкриття фото-виставки: 3 листопада

Початок о 17:00

Місце: вул.Набережно-Лугова, 8, студія IZONE.

Організатор акції: ГО «Бачити серцем» та ГО “Підмога.інфо”.

Довідка: Громадська організація «Співтовариство сімей, які виховують дітей з важкими порушеннями розвитку «Бачити Серцем» заснована з метою покращення якості життя дітей з інвалідністю, шляхом їх реабілітації та соціальної адаптації. Основною місією організації є щоденна допомога сім’ям, через надання якісної соціально-педагогічної та психологічної підтримки.

Громадська організація «Підмога.інфо» надає інформаційну та адвокаційну допомогу учасникам АТО і мирним громадянам, що постраждали внаслідок бойових дій на території України, Основною метою діяльності організації є захист прав людей, що потребують протезування. Акція «Один день із життя людини у візку» відбувається в рамках проекту «Безбар’єрний Київ», який організація почне реалізовувати в 2016 році. Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Вікторія Онищенко, PR-менеджер «Підмога.інфо», (067) 406-25-41, pr@pidmoga.info

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: