Кухня соціального підприємництва: тренінг

29-30 січня в Києві (Школа соціальної роботи Національного університету “Києво-Могилянська академія”) відбуватиметься тренінг “Кухня соціального підприємництва – ІV”

29-30 січня в Києві (Школа соціальної роботи Національного університету “Києво-Могилянська академія”) відбуватиметься тренінг “Кухня соціального підприємництва – ІV”. Захід проводить Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва “Соціальні ініціативи”, діяльність якого координує Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери “Соціум-ХХІ”. Центр працює в межах програми “Розвиток соціального підприємництва в Україні”, що є спільною ініціативою Британської Ради в Україні, Фонду Східна Європа, “PricewaterhouseCoopers” в Україні, “Ерсте Банку” та Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренер-кухар – Василь Назарук, підприємець, керівник центру “Соціальні ініціативи”.

Особливістю нинішнього заходу є можливість участі двох представників від однієї організації.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Витрати, пов’язані з проїздом, проживанням і харчуванням, учасники покривають самостійно.

Для участі у тренінгу слід заповнити аплікаційну форму та надіслати її до 26 січня на електронну адресу nazaruk@socialbusiness.in.ua.

Контакти:
Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери “Соціум-ХХІ”
Василь Назарук
nazaruk@socialbusiness.in.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: