Скільки людей можуть виїхати з України після запровадження Євросоюзом безвізового режиму?

У другій половині червня буде проведено всеукраїнське соціологічне опитування в межах дослідження “Міграційний потенціал України в контексті набуття безвізового режиму з ЄС”

У другій половині червня буде проведено всеукраїнське соціологічне опитування в межах дослідження “Міграційний потенціал України в контексті набуття безвізового режиму з ЄС”. Його проводить консорціум громадських організацій та аналітичних центрів “Європа без бар’єрів” спільно з Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета дослідження – визначити міграційні ризики в контексті набуття громадянами України права на безвізові поїздки до країн ЄС та Шенгенської зони.

Під час дослідження буде опитано 3 тисячі респондентів на рівні трьох регіональних кластерів Заходу, Центру та Південного Сходу України. Результати буде оприлюднено в Донецьку та Києві у вересні та жовтні.

За задумом ініціаторів, результати проекту дозволять посилити експертну й інформаційно-аналітичну складову плану дій уряду з виконання критеріїв, закладених у блоці “Міграційна політика та питання реадмісії” Плану дій із візової лібералізації Україна-ЄС.

Контакти:
Донецький інститут соціальних досліджень та політичного аналізу, Володимир Кіпень, (062) 305 02 59
“Європа без бар’єрів”, Ірина Сушко, (044) 238 68 43

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: