Система управління житлом в Україні: актуальний стан і перспективи реформування

ГО “Спілка власників житла Києва” та ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” опублікували практичний посібник “Система управління житлом в Україні: актуальний стан і перспективи реформування”

ГО “Спілка власників житла Києва” та ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” опублікували практичний посібник “Система управління житлом в Україні: актуальний стан і перспективи реформування”. Видання вийшло за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У посібнику представлено експертний погляд на стан справ у житлово-комунальному господарстві (ЖКГ) України, включно з оглядом відповідного законодавства. Також подано досвід сусідніх країн у реформуванні цієї сфери.

ГО “Спілка власників житла Києва”
(044) 255 46 34

ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
(032) 235 68 48

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: