Система соціальних знижок«Многокартка» вже діє в Дубно

22 березня 2010 року в актовому залі Дубенської міської ради відбулася прес-конференція, на якій було презентовано систему соціальних знижок «Многокартка».

Захід відбувся за участі міського голови Дудко Леоніда Івановича, місцевих ЗМІ та представників Фундації ім. князів-благодійників Острозьких.

Під час презентації присутнім розповіли про переваги проекту «Економлячи – допомагаємо бідним», що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». В рамках цього проекту відбувається впровадження системи соціальних знижок «Многокартка» в шести районних центрах, зокрема і в Дубно. Наразі договори про надання знижок укладено з 19 комерційними установами міста. Взагалі, до участі у благодійній програмі Фундації Острозьких планується залучити не менше п’ятидесяти дубенських підприємців.

Після прес-конференції відбулася безкоштовна передача карток системи соціальних знижок «Многокартка» для тридцяти сімей Дубного, в яких виховуються прийомні діти. Вручаючи картки малозабезпеченим, міський голова зазначив, що Фундація Острозьких є давнім партнером міста і допомагає в залученні соціальних інвестицій, однією з яких є «Многокартка».

Координатор проекту в Дубно додав, що наступним кроком буде передача соціальних дисконтних карток для більш ніж 300 багатодітних сімей.

Контактна особа з питань впровадження системи соціальних знижок «Многокартка» в м. Дубно: Олег Швед, тел. 099-952-65-80.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: