Система соціальних знижок «Многокартка» розширює свою географію

2 квітня, в актовому залі головного управління праці та соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації Фундація імені князів-благодійників Острозьких презентувала проект, завдяки якому система соціальних знижок «Многокартка» буде поширена на шість районних центрів.

Керівник проекту «Економлячи – допомагаємо бідним» Віктор Пражмовський повідомив, що система соціальних знижок почала діяти у Здолбунові, Дубно, Костополі, Острозі, Сарнах та Ковелі. Тепер мешканці цих міст також зможуть економити, користуючись дисконтною карткою «Многокартка». У новому каталозі є 68 торгових точок, які підписали договори про надання знижок. Взагалі, до участі в проекті планується залучити не менше 300 бізнесменів, які надаватимуть знижки власникам карток.

Таким чином, завдяки «Многокартці», звичайна сім’я зможе економити не менше тисячі гривень на рік. І це є особливо актуальним в умовах кризи, коли доходи постійно падають, а ціни на необхідні товари ростуть.

У той же час бізнесмени, завдяки наданій знижці, матимуть змогу закріпити уже наявних клієнтів і залучити нових, адже до кожної картки іде каталог, в якому розміщена інформація про магазини та установи, які надають знижки.

Керівник проекту Віктор Пражмовський наголосив, що система соціальних знижок «Многокартка» в першу чергу є благодійним проектом і формою взаємної допомоги. І метою цього проекту є залучити до благодійництва якомога більше людей. Адже чотири картки, придбані за гроші, дозволять передати одну картку безкоштовно малозабезпеченим. І чим більше людей придбає «Многокартку», тим більше малозабезпечених громадян зможуть отримати благодійну допомогу. Найближчим часом планується безкоштовно поширити серед малозабезпечених сімей шести районних центрів близько двох тисяч карток, що стало можливим завдяки фінансовій підтримці проекту Міжнародним фондом «Відродження».

Більше про систему соціальних знижок можна дізнатися на сайті www.mnogocard.com.ua

Контактна особа Пражмовський Віктор, 050-689-02-49, 067-370-52-24, 0362-22-10-81

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: