Сімферопольська міськрада відповідатиме в суді за ненадання інформації про свої витрати

6 липня Залізничний районний суд Сімферополя почне розглядати позов газети “События” та Незалежної асоціації журналістів до виконавчого комітету Сімферопольської міськради щодо ненадання / неповного надання інформації щодо її витрат на власну діяльність за рахунок бюджетних коштів

6 липня Залізничний районний суд Сімферополя почне розглядати позов газети “События” та Незалежної асоціації журналістів до виконавчого комітету Сімферопольської міськради щодо ненадання / неповного надання інформації щодо її витрат на власну діяльність за рахунок бюджетних коштів. Відповідний інформаційний запит до міськради було спрямовано в межах проекту “Видатки державних і місцевих органів влади: як і навіщо приховувати?” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

В інформаційному запиті представники Незалежної асоціації журналістів просили надати інформацію щодо фінансового та матеріального утримання чиновників, витрат на ремонти, пальне для службових автомобілів та піар міської влади.

Позов було подано до суду ще 10 грудня 2010 року, але поставлено на розгляд тільки зараз. “Поки позов зберігався в суді, набуло чинності нове інформаційне законодавство, зокрема закон “Про доступ до публічної інформації”, а з 1 липня набудуть чинності антикорупційні закони. Органи влади мали б оприлюднити цю інформацію згідно з новими правилами, але не спромоглися цього зробити. Маю сподівання, що суд поставить крапку у цій справі й чиновники почнуть виконувати закон”, – зазначив голова правління Незалежної асоціації журналістів Іван Красіков.

Контакти: Незалежна асоціація журналістів, Іван Красіков, (044) 230 49 63, ivkrasikov@yandex.ru

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: