Сільські НУО Буковини навчаться працювати ефективніше

Товариство “Український народний дім у Чернівцях” розпочинає реалізацію проекту “Підвищення інституційної спроможності сільських громадських організацій Чернівецької області – шлях до вирішення найнагальніших локальних проблем”

Товариство “Український народний дім у Чернівцях” розпочинає реалізацію проекту “Підвищення інституційної спроможності сільських громадських організацій Чернівецької області – шлях до вирішення найнагальніших локальних проблем”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є надання навчальних, консультаційних, інформаційних, методичних і інших послуг місцевим інститутам громадянського суспільства для покращення їхньої діяльності. За задумом ініціаторів, нещодавно створені сільські громадські організації Чернівецької області мають набути знання, вміння та навички, які дозволять їм ефективно вирішувати локальні проблеми громад.

У різних районах області буде проведено 12 семінарів для сільських громадських організацій, учасники яких дізнаються про те, як зробити ефективною роботу НУО, як писати та реалізовувати грантові проекти, а також отримають навички використання Інтернету та новітніх медіа в своїй роботі.

Важливим елементом проекту є створення обласного та районних комунікаційних пунктів, які діятимуть на базі районних бібліотек. Ці центри не лише отримають комплект друкованих видань та електронну бібліотеку матеріалів, корисних для сільських громадських організацій, але й постійно інформуватимуть ці організації про новини місцевих НУО та нові конкурси, надаватимуть довідкові матеріали.

За задумом організаторів, проведення тренінгових навчань і консультацій для сільських громадських організацій дозволить інституційно зміцнити ці організації й інтенсифікувати їхню інформаційну діяльність. Зокрема, активісти СГО навчаться користуватися можливостями інформаційних веб-ресурсів, створювати прес-релізи та розміщувати їх на сайтах blok.cv.ua, buktolerance.com.ua, gromady.cv.ua, civicua.org, користуватися електронними поштовими скриньками, брати участь в електронних соціальних мережах.

Контакти: “Український народний дім у Чернівцях”, (0372) 52 80 59, ngo.chernivtsi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: