Шоста щорічна конференція журналістів-розслідувачів України

5-6 грудня 2014 року, Київ Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) запрошує українських журналістів-розслідувачів взяти участь у щорічній дводенній конференції «Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку».

5-6 грудня 2014 року, Київ Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) запрошує українських журналістів-розслідувачів взяти участь у щорічній дводенній конференції «Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку».

Цьогоріч конференція журналістів-розслідувачів проходить за підтримки проекту У-Медіа Інтерньюз Нетворк, Міжнародного фонду «Відродження» та данського проекту SCOOP (FUJ, IMS).

Мета конференції, яку традиційно проводить Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) – зібрати журналістів, які мають досвід проведення розслідувань, для обміну досвідом, спілкування, обговорення проблем, з якими стикаються журналісти в процесі проведення розслідувань, і таким чином сприяти розвитку мережі журналістів-розслідувачів в Україні та Європі.

Цьогоріч головна тема конференції – це безпека: фізична, цифрова, юридична, психологічна. Окрема увага буде приділена журналістиці даних та візуалізації даних.

Повністю за рахунок організаторів Конференції вже запрошено близько 100 учасників, які брали участь в навчальних та грантових програмах ІРРП. Ці учасники отримали особисті запрошення. Проте ми маємо намір залучити до участі у конференції й інших журналістів, які мають досвід у сфері проведення журналістських розслідувань.

Журналісти, які бажають взяти участь у Конференції журналістів-розслідувачів за рахунок організаторів на конкурсній основі, мають надіслати заповнену реєстраційну форму до 21 листопада 2014 року (24:00). Додаткові запитання ви можете поставити за номерами 067-547-22-33 та 067-905-63-13 та електронною поштою за адресою irrp.org.ua@gmail.com

За наявності вільних місць ми підтвердимо додаткові запрошення до 28 листопада включно. При цьому участь у Конференції буде безкоштовною, учасники за додатковими запрошеннями матимуть змогу відвідати всі засідання, отримати всі роздаткові матеріали, взяти участь в обідах та кава-паузах, а учасники з інших міст – отримають компенсацію проїзду та поселення в готелі.

Реєстраційна форма для безкоштовної участі на конкурсній основі

Усі інші журналісти можуть гарантовано потрапити на Конференцію, сплативши реєстраційну плату 3150 гривень, яка дає право на участь у засіданнях та майстер-класах конференції та компенсує вартість пакету конференційних матеріалів, обіди та кава-паузи. Такі учасники самі покривають власні транспортні витрати та вартість проживання в готелі. Якщо вам необхідне проживання в готелі, організатори можуть допомогти вам з його бронюванням, а ви зможете оплатити його вартість при поселенні.

Контакти: 067-547-22-33 та 067-905-63-13,  irrp.org.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: