Шляхи пошуку ресурсів для міських проектів обговорили активісти у Миколаєві

Завершився останній семінар в Миколаєві в рамках 1️-го модулю “Розвиток міських просторів”, де обговорювали такі питання:

· Де шукати гроші на втілення ідеї?

· Як залучати людей до роботи та шукати команду?

· Як працювати з великими компаніями?

· Як разом із сусідами реалізувати масштабні проекти?

Менеджерка Агенція розвитку Миколаєва Анна Ганжул розповіла учасникам з малих міст про фандрайзинг та його особливості в Україні; про краудфандінг та основні джерела пошуку підтримки людей та поділилась “секретами” власного досвіду роботи з великим бізнесом, що готовий підтримувати соціальні проекти.

Команди з Казанки, Снігурівки, Вознесенська, Галицинівської ОТГ, Кам’яномостівської ОТГ та Миколаєва пройшли цей навчальний модуль, створили власні проекти, три з яких отримали підтримку в рамках конкурсу міні-грантів.

Вже восени стартує 2️ модуль для подальшої прокачки команд.

~~

Київський Діалог – це німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України для сприяння демократичному розвитку України.

Проект “Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ” реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: