Школи небайдужих громадян “Життя після АТО”

Оголошується набір до «Школи небайдужих громадян «Життя після АТО» у Херсонській області

Оголошується набір до «Школи небайдужих громадян «Життя після АТО» у Херсонській області

Бажаючі взяти учать мають заповнити реєстраційну форму тут до 16 години 7 листопада 2016 року. Організатори повідомлять відібраних учасників не пізніше 8 листопада.

Тривалість навчання – 3 модулі по 2 дні у місті Херсоні.

Дати проведення тренінгів: 11-12 листопада, 25-26 листопада та 6-7 грудня 2016 року.

Організатори забезпечують відшкодування транспортних витрат, проживання та харчування для запрошених учасників Школи.

Учасниками можуть бути координатори Центрів допомоги АТО при районних адміністраціях, волонтери, представники спілок ветеранів АТО, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади районного рівня бібліотекари, голови (або секретарі) сільських та селищних рад Херсонської області. Тобто, тих людей, до яких звертаються по допомогу демобілізовані учасники АТО та їх родини.

Навчання складається з 3-х дводенних тренінгів:

1) Особисте лідерство. Програма включає:10 заповідей особистої ефективності, управління життям та часом, супровід осіб які перенесли постравматичний синдром.

Для учасників тренінгу буде створена закрита група в фб «30 днів до успіху», де кожного дня тренер буде надсилати завдання, які протягом 30 днів змінять учасників.

Також будуть розглянуті питання: ознаки бойового стресу, його наслідки і вплив на життя; шляхи виходу з цього стану; способи налагодження комунікацій в громаді та в Мережі учасників Школи.

2) Право і демократія – інструменти прямої демократії та участі у громадян у прийнятті рішень; знайомство з правами людини, дії на захист суспільних інтересів; основи організаційного менеджменту та управління проектами; внутрішні та зовнішні комунікації; прості поради як отримати грант, де знайти ресурси.

Правові алгоритми вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням прав учасників АТО та членів їх сімей – має на метівисвітлити основні проблеми, які виникають на практиці з питань реалізації гарантованих державою та органами місцевого самоврядування прав учасників АТО (УБД) та членів їх сімей; навчити виокремлювати юридичну суть того чи іншого питання, розуміти та застосовувати алгоритм його вирішення, а також – передавати ці знання іншим.

Набуті знання дадуть спроможність учасниками самостійно надавати певний обсяг якісної первинної правової допомоги із питань, пов’язаних із захистом прав учасників АТО (УБД) та членів їх сімей; знати, куди саме можна перенаправляти людину, якщо вирішення її питання потребує більш ґрунтовного юридичного супроводу. В свою чергу, такі знання та діяльність зміцнять власну мотивацію учасників.

3) Медіаційні компетенції – має на меті навчити учасників використовувати техніки та інструменти медіації (процес посередництва у вирішенні конфліктів) для покращення комунікативних навичок та ефективного вирішення конфліктів.

Участь у всіх трьох навчальних сесіях – обов’язкова!

За результатами тренінгів учасники:

  • знатимуть про найбільш характерні проблеми реалізації прав учасників АТО (УБД) та стан їх вирішення в інших областях України;
  • набудуть практичних вмінь роботи із різними правовими ситуаціями;
  • вмітимуть визначати алгоритм дій для розв’язання питань правового характеру, пов’язаних із захистом прав учасників АТО (УБД) та членів їх сімей;
  • розумітимуть поняття “конфлікт”, труднощі та можливості у роботі з конфліктами;
  • розумітимуть переваги та недоліки основних підходів для вирішення конфліктів, навчаться застосовувати співробітницький підхід;
  • визначать власний стиль поведінки в конфлікті, навчаться використовувати свої сильні сторони у процесі вирішення конфліктів;
  • відпрацюють навички відстоювання власних інтересів та навички розуміння інтересів іншого у процесі вирішення конфліктів;
  • відпрацюють базові навички ведення процедури медіації (посередництва у вирішенні конфліктів).

Впродовж Школи учасники отримають індивідуальні консультації експертів, супровід й практичну допомогу залучених фахівців для вирішення проблем на місцях, можливість відпрацювати навички під час виконання домашніх завдань, методичні матеріали із прикладами за темами навчання.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати та можливість індивідуального консультування з тренерами Школи.

Організатори Школи – ГО «Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір» та Херсонський обласний благодійний фонд “Джерело життя” в рамках проекту “Херсонська Школа небайдужих громадян «Життя після АТО”. за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Контакти: 099-46-83-848, pravolegal@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: