Школа самоорганізації в Луганську: заключний семінар

21 січня об 11:00 у Луганській облдержадміністрації (пл. Героїв ВВВ, 3, мала зала засідань) відбудеться заключний семінар у межах роботи Першої школи самоорганізації

21 січня об 11:00 у Луганській облдержадміністрації (пл. Героїв ВВВ, 3, мала зала засідань) відбудеться заключний семінар у межах роботи Першої школи самоорганізації. Захід проводить ГО “Громадська ініціатива Луганщини” за підтримки департаменту масових комунікацій обладміністрації. Діяльність школи підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У семінарі візьмуть участь представники органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення (ОСН) Луганщини.

Під час семінару заплановано обговорити участь ОСН у наданні соціальної допомоги мешканцям, делегування ОСН повноважень місцевих рад і фінансування, а також вручити сертифікати про навчання.

Школа самоорганізації розпочала роботу в червні 2013 року. Перший семінар відбувся 23 червня, його було присвячено нормативно-правовому забезпеченню діяльності ОСН і практичній взаємодії органів місцевого самоврядування з ОСН (на прикладі Луганська). Другий семінар відбувся 2 серпня. Його учасники вивчили механізми реалізації ОСН власних повноважень у сфері благоустрою та контролю за якістю послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Контакти:
ГО “Громадська ініціатива Луганщини”
(0642) 50 84 24
lekotan@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: