«Школа самоорганізації в громаді»: Чернівці

ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» запрошує представників західних областей України подавати заявки на участь у тренінгу «Школа самоорганізації в громаді», що пройде в Чернівцях.

ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» запрошує представників західних областей України подавати заявки на участь у тренінгу «Школа самоорганізації в громаді», що пройде в Чернівцях.

Тренінг проводиться для громадських активістів, представників НУО, ОСНів та органів місцевого самоврядування, які зацікавлені в посиленні місцевої демократії в своїх громадах в умовах реформування.

Захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Тренінг у Чернівцях відбудеться 29-30 листопада для представників Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької областей.

Учасники  тренінгу дізнаються:

1) Про правову основу для створення та діяльності органів самоорганізації населення (ОСНів),

2) Як організувати ефективну роботу ОСНу, мобілізувати громаду,

3) Як ОСНу взаємодіяти із органами влади, іншими громадськими об’єданнями для покращення умов життя на своїй території;

4) Як громадськість може долучатися до процесів добровільного об’єднання та співробітництва територіальних громад.

Відбір учасників тренінгу проводиться на конкурсній основі. Бажаючих взяти участь у заході просимо заповнити онлайн-заявку за посиланням до 5 листопада 2015 р.

Організатори забезпечують проживання в готелі та харчування учасників заходу у період його проведення, відшкодовують витрати на проїзд (в межах вартості купейного білета або квитка на автобус). Витрати на проїзд у вагонах 1 класу поїздів Інтерсіті+ та витрати на пальне для автомобілів не компенсуються.

Результати відбору будуть повідомлені його учасникам до 15 листопада. Детальну інформацію про захід учасники отримають після відбору.

Довідка: Органи самоорганізації населення (ОСНи) — представницькі органи, що створюються жителями, які проживають на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення окремих питань місцевого значення.

Це будинкові, вуличні, квартальні комітети, комітети мікрорайонів, районів у містах, сільські, селищні комітети. За допомогою ОСНів мешканці можуть гуртом відстоювати свої інтереси та покращувати умови життя, контролювати, як розподіляється бюджет, земля.

Контакти: В’ячеслав Кіщенко, (095)336-01-55, Анастасія Прохорова, (063) 273-74-73, samoorg@ukr.net.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: