«Школа розвитку громади села» (Миколаївщина)

Представників органів місцевого самоврядування та громадських активістів запрошують навчитись дієвим методам «виживання» сіл в умовах реформ.

Представників органів місцевого самоврядування та громадських активістів запрошують навчитись дієвим методам «виживання» сіл в умовах реформ.

ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» запрошує представників влади та громад сіл області до участі у «Школі розвитку громади села», яка відбудеться з 09-00 29 лютого  до 17-00 02 березня  2016 р. конференц-залі готелю «Турист». За результатам навчання представники сільських територіальних громад (сільський голова + громадський активіст) сформують власні проекти формування нових спроможних територіальних громад на основі самоорганізації та участі селян. А експерти Фонду протягом 2016 року допоможуть мобілізувати ресурси для їх реалізації.

У програмі Школи:

  • Роз’яснення нових вимог законодавства України для сіл/селищ, що планують добровільно об’єднатись у спроможну місцеву громаду. Зокрема, особливості формування бюджету, практичні питання виконання делегованих повноважень та роботи виконавчого апарату.
  • Вивчення практичних питань захисту прав та інтересів мешканців сіл при формуванні та реалізації програми соціально-економічного розвитку/бюджету об’єднаної громади.
  • Практикум розробки проектів та заявок на отримання грантів від донорів (ДФРР, обласний бюджет, міжнародні та інші донори).

Витрати на харчування, проживання та компенсацію проїзду (автобус, поїзд класу не вище купе) здійснює організатор школи  — ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Кількість учасників обмежена. При надходженні анкет, що перевищує нормативну кількість учасників Школи, буде застосована конкурсна процедура відбору учасників.

Чекаємо анкети на Школу до 17-00  24 лютого 2016 р.

Тел./факс. (0512) 47-38-79 або E-mail: fondnikol@gmail.com  

Анкету можна завантажити за цим посиланням.

 

«Школа  розвитку громади села»  відбудеться в рамках проекту ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» на тему: «Дієве безпосереднє народовладдя у селах і містах Миколаївщини» за підтримки МФ «Відродження».

Навчання є черговим заходом трирічного проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад», що реалізується ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» при партнерстві з Миколаївською обласною радою, Миколаївською обласною державною адміністрацією згідно рішення №7 Миколаївської обласної ради від 30.07.2015 року «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках..» та на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: