Школа громадянської дії у Миколаєві

4 листопада лідери ініціативних груп, громадських організацій, ОСН, ОСББ з більшості міст Миколаївської області пройшли 2-й тренінг в рамках «Школи громадянської дії».

4 листопада 23 лідери ініціативних груп, громадських організацій, ОСН, ОСББ з більшості міст Миколаївської області пройшли 2-й тренінг в рамках «Школи громадянської дії». Навчання відбулося в рамках проекту ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» «Розвиток спроможності НУО Миколаївщини» за підтримки «Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні» та Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу громадським активістам викладали методи захисту прав мешканців  багатоквартирних будинків та планування адвокаційних кампаній в своїх громадах.

Учасники чергової «Школи громадянської дії» були відібрані за підсумками конкурсу. Крім того представники з м.Миколаєва, м Н.Одеси, м Вознесенська, м. Первомайська, м. Снігурівки, с. Врадіївки Миколаївської області і Скадовська Херсонської області отримали можливість подальшої ресурсної підтримки розвитку можливостей своїх інституцій в контексті захисту  прав та інтересів громадян.

Програма та методика школи була сформована за результатами конференції, що відбулася у липня цього року. Напрацювання Конференції стали основою брошури та буклетів з технологій представництва прав мешканців багатоквартирних будинків на якісні житлово-комунальні послуги та вирішення питань прибудинкових територій.

Учасники першого сесії «Школи громадянської дії», що відбувалася у вересні отримали навички стратегічного планування, проектного менеджменту, роботи з банками, залучення ресурсів, як від міжнародних, так і місцевих донорів для адвокаційної діяльності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: