Школа лідерів громад 2021

Українська школа політичних студій та Лабораторія законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочинають відбір на Школу лідерів громад 2021!

Заповнити анкету та податися на участь у програмі можна з 15 квітня до 10 травня включно.

Школа лідерів громад – це навчальна програма, створена об’єднувати місцевих лідерів з усіх регіонів України та допомагати їм розвивати їхні громади. Реформа децентралізації започаткувала незворотній процес змін. Тому зараз украй необхідно підсилювати Україну на місцях, допомагати новим лідерам з регіонів брати на себе відповідальність і втілювати зміни далі.

Школа лідерів громад була започаткована у 2015 році спеціально до місцевих виборів. Однак цьогоріч програма буде кардинально іншою. Навчання буде присвячене не тільки навичкам з ефективного управління, реформі децентралізації та інструментам громадської участі. Школа лідерів громад 2021 допомагатиме учасникам знайти рішення своїх громад щодо проблем довкілля, безпечного середовища, доступу до якісної медицини і освіти та втілити ці рішення їх у майбутньому.

Якщо ви відчуваєте, що готові долучитися до важливих змін у своїх громаді або втілюєте ці зміни вже і прагнете заручитися підтримкою однодумців та фахівців – обов’язково подавайтеся.

Більше деталей щодо програми та анкета для подачі – тут: https://leaders.usps.org.ua/.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: