“Школа ефективного керівника”: Коаліція ветеранських просторів провела навчання для своїх менеджерів

До повномасштабного вторгнення росії, в Україні налічували близько 500 тисяч учасників бойових дій. За прогнозами Мінветеранів, після перемоги України у цій фазі війни чисельність ветеранів, членів їхніх сімей та сімей полеглих воїнів зросте до близько 3 млн. Це 10 % від загальної кількості усього населення України”. Працювати із цими людьми, допомагати їм адаптуватись до нового життя і пережити травми буде, зокрема, і Коаліція ветеранських просторів. 

Коаліція працює вже майже півтора року, і попри виклики повномасштабної війни масштабує свою діяльність, будує місток між владою і родинами військових та продовжує розвивати ветеранські простори. Зараз до складу Коаліції входять понад 20 просторів по всій Україні, які займаються адаптацією ветеранів, психологічною підтримкою військових та їхніх родин, допомагають родинам зниклих безвісти тощо. 

Аби ці простори були ще більш ефективними, готовими до криз та різкої зміни обставин, Коаліція разом із ГО “Простір Можливостей” провела для них навчання з внутрішнього менеджменту – “Школу ефективного керівника”. У цьому їх підтримав Міжнародний фонд “Відродження”.

Навчання ефективному менеджменту – довготривале і вимагає серйозної самостійної роботи та експериментів. “Школа ефективного керівника” покликана сформувати базу знань і навичок, на яку менеджери і менеджерки просторів накладатимуть самоосвіту в майбутньому. 

Як реалізувати заплановане? Як розбудувати системи? Який стиль управління потрібен саме в цей момент управління кризами? На ці та багато інших питань учасниці та учасники Школи шукали разом з Оленою Юзьковою, сертифікованою консультанткою з управління, бізнес-медіаторкою та тренеркою. Олена також є Президенткою Всеукраїнської асоціації консультантів з управління та віце-президенткою Міжнародної ради Інститутів управлінського консультування (ICMCI). 

“Є люди, які проектують майбутнє. Дуже чітко розуміючи, які будуть тренди, хто буде впливати на процеси відродження нас і нашої країни. І хто, власне, буде будувати це майбутнє. В світі майбутнього Олени ветерани виконують одну з ключових ролей. Це все можливо. Я точно вірю і знаю. І це можливо в тому числі через нашу ефективну роботу, яка залежить від ефективного менеджменту.” – відгукується про Олену Юзькову керівниця проєктів ГО “Простір Можливостей” Оксана Коляда

Програма Школи розрахована на шість модулів. У першому модулі “Менеджмент і лідерство”, який пройшов наприкінці березня, учасники дізнавалися про вимоги до сучасного керівника, особливості управління неприбутковими організаціями, про управлінське мислення та про те як аналізувати власний управлінський стиль.  

“На першому модулі ми працювали з собою.І це дуже не просто, але дуже цікаво. Багато речей стало на свої місця, багато на «подумати», багато ідей для змін… Але основне, що відчуваю, що хочу рухатись вперед, готова до нових викликів та щаслива бути тут і зараз! Дякую, Елена Юзькова за те, що допомагаєш побачити загальну систему координат, знайти в ній себе і нашу організацію. Щаслива, бути в команді з людьми світогляд яких схожий та єдине бажання працювати в напрямку реінтеграції ветеранів та їх сімей.” – говорить учасниця Катерина Луцик, “Захист – об’єднання волонтерів”. 

Наступні модулі навчання у “Школі” пройдуть незабаром. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: