Шенгенські візи 2013 у цифрах, оцінках експертів і сприйнятті подорожуючих

4 квітня з 14:30 до 15:20 у Києві відбуватиметься прес-конференція “Шенгенські візи 2013 у цифрах, оцінках експертів і сприйнятті подорожуючих”

4 квітня з 14:30 до 15:20 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбуватиметься прес-конференція “Шенгенські візи 2013 у цифрах, оцінках експертів і сприйнятті подорожуючих”. Захід проводить Громадська ініціатива “Європа без Бар’єрів” за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Основні учасники дискусії:
– Ірина Сушко, керівник ГІ “Європа без Бар’єрів”;
– Мар’яна Кузьо, керівник проектів ГІ “Європа без Бар’єрів”;
– Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, провідний експерт ГІ “Європа без Бар’єрів”.

Україна – країна, що посідає друге місце у світі за показником одержання шенгенських віз. Експерти презентують найцікавіші дані офіційної статистики Єврокомісії щодо видачі віз країнами Шенгенсьої зони за 2013 рік. Офіційні дані буде доповнено результатами соціологічного опитування заявників консульств відповідних країн, яке було проведено восени 2013 року в шести містах України.

Експерти розглянуть останні тенденції у візовій практиці країн ЄС і Шенгенської зони й оприлюднять рейтинг 20 країн, що найкраще й найгірше виконують норми Угоди про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС.

Крім того, експерти назвуть топ-5 країн Шенгенського простору, які:
– найшвидше / найповільніше розглядають візові заявки;
– видають найбільшу / найменшу кількість довгострокових і багаторазових віз;
– найчастіше звільняють заявників від візового збору;
– вимагають найбільшу / найменшу кількість супровідних документів.

Контакти:
Громадська ініціатива “Європа без Бар’єрів”
Мар’яна Кузьо, maryana.kuzio@gmail.com
Ірина Сушко, iryna_sushko@ukr.net
(044) 238 68 43

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: