Шахти Донеччини не забезпечено засобами індивідуального захисту

За словами фахівців, практично жодне вугільне підприємство Донеччини не забезпечене в повному обсязі засобами індивідуального захисту

Практично жодне вугільне підприємство Донеччини не забезпечене в повному обсязі засобами індивідуального захисту. Про це 3 червня заявили учасники круглого столу в місті Сніжне, який провела ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Наприклад, ізолювальних саморятівників не вистачає від 34 одиниць (ДП “Дзержинськвугілля”) до 632 (ДП “Шахтарськанатрацит”). Така ж ситуація склалася з забезпеченням гірників головними світильниками: їх не вистачає від 124 одиниць (ДП “ДВЕК”) до 833 одиниць (ДП “Орджонікідзевугілля”).

Головними проблемами на шахтах Донеччини учасники заходу назвали експлуатацію гірничошахтного устаткування, що відпрацювало нормативні терміни, несвоєчасну оцінку й усунення виробничих ризиків на кожному робочому місці, недостатнє фінансування охорони праці.

Контакти:
ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”
066 323 25 68
agencydonetsk08@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: