“Шахтарю, встань на захист своїх прав!”: просвітницька кампанія на Донбасі

ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” розпочинає просвітницьку кампанію “Шахтарю, встань на захист своїх прав!”

ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” розпочинає просвітницьку кампанію “Шахтарю, встань на захист своїх прав!” Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах кампанії заплановано випустити 500 інформаційних плакатів із телефонами гарячої лінії та контактами Центру правової допомоги й інформації, встановити інформаційні стенди у місті Сніжне та прилеглих селищах, а також випустити 1000 екземплярів брошури “Абетка правової допомоги”.

“Нашою метою є ознайомити гірників Сніжного з їхніми правами, донести інформацію щодо соціальних пільг і пенсійних виплат, які передбачено для вразливих верств населення”, – зазначили в Агенції.

Інформаційні матеріали поширюватимуть під час звернень до Центру правової допомоги та інформації. Окрім того, Агенція офіційно звернеться до кожної державної установи міста Сніжне та прилеглих селищ, щоб плакати та стенди розмістили в помітних місцях. “Таким чином ми знаходимо свою цільову групу, яка найбільше зацікавлена в отриманні інформації. Крім того, матеріали будуть брати самостійно ті, кому вони цікаві, саме тому результативність такого способу розповсюдження максимально ефективна”, – зауважили в Агенції.

Контакти:
ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”
Микола Франчук
066 323 25 68

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: