Шахтарів Сніжного найбільше хвилюють комунальні проблеми та безробіття

Серед соціальних проблем для шахтарських сімей міста Сніжне (Донецька область) найбільш актуальними є безробіття (60%) та комунальні проблеми (55%)

Серед соціальних проблем для шахтарських сімей міста Сніжне (Донецька область) найбільш актуальними є безробіття (60%) та комунальні проблеми (55%). Такими є результати соціологічного дослідження, яке провела ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” у вересні-жовтні за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах дослідження громадські експерти опитали 120 робітників вугільної промисловості та членів їхніх сімей, а також здійснили контент-аналіз публічної інформації.

Значна частина опитаних прагне подальшого розвитку інфраструктури, ремонту доріг, будинків (55%) і подолання проблеми безробіття в місті (60%). Крім того, 30% респондентів висловили занепокоєння станом безпеки на шахтах Сніжного та порушеннями їхніх прав керівництвом вуглевидобувних підприємств (20%).

Також у п’ятірку найбільш актуальних питань, які потребують термінового вирішення, на думку гірників Сніжного, входить і забрудненість довкілля, проблеми екології (20%).

“У місті функціонує Центр правової допомоги й інформації, де гірники та члени їхніх сімей можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію. Маємо надію, що більшість проблем, із якими стикаються шахтарські сім’ї, можна буде подолати через роботу юристів Центру”, – наголошують громадські експерти.

Контакти:
ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”
Микола Франчук
066 323 25 68

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: