Сєвєродонецька міськрада ухвалила Програму сприяння громадянській активності

30 травня Сєвєродонецька міська рада ухвалила міську цільову Програму сприяння громадянській активності в реформуванні житлово-комунального господарства м. Сєвєродонецька на 2013-2017 роки

30 травня Сєвєродонецька міська рада ухвалила міську цільову Програму сприяння громадянській активності в реформуванні житлово-комунального господарства м. Сєвєродонецька на 2013-2017 роки. Прийняттю документу сприяла кампанія адвокасі, яку проводила Сєвєродонецька агенція розвитку громади спільно з управлінням ЖКГ міської ради. Відповідний проект було підтримано в межах обласного конкурсу адвокаційних ініціатив, який провів Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Раніше учасники робочої групи, яка координувала розробку програми, обговорили результати фокус-групового дослідження, дані якого було покладено в основу документу. Дослідження показало, що для Сєвєродонецька доцільним є паралельний розвиток двох механізмів контролю за якістю ЖКП –органів самоорганізації населення (ОСН) та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Обидві ці інституції об’єднує головне – присутність у будинку активних мешканців, які хочуть і можуть об’єднатися. Саме тому на засіданні робочої групи було прийнято рішення, що програма повинна охопити обидва напрями.

У місті Сєвєродонецьку 829 багатоквартирних будинків, і тільки у 8 з них створено ОСББ.

Контакти:
Сєвєродонецька агенція розвитку громади
Олена Ніжельська
(06452) 55 150
099 756 23 46
096 507 67 21
gromada@sdtcom.lg.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: