Севастопольський правовий центр допоміг відновити транспортне сполучення з селищем

Юристи Центру правової інформації та консультації в Севастополі допомогли відновити транспортне сполучення з селищем Мекензієвське лісництво

Юристи Центру правової інформації та консультації в Севастополі допомогли відновити транспортне сполучення з селищем Мекензієвське лісництво. Діяльність Центру координує Севастопольський міський осередок Ліги соціальних працівників України за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У селищі залишилося 12 сімей, в основному пенсіонери. Наприкінці літа місцеві перевізники перестали туди їздити, посилаючись на нерентабельність. Так населений пункт виявився практично в ізоляції.

Селяни звернулися до юристів. Фахівці вирішили організувати зустріч місцевих жителів із депутатами та представниками виконкому Інкерманської ради, управління транспорту та зв’язку Балаклавської районної держадміністрації Севастополя. Під час зустрічі посадовці пообіцяли особисто проконтролювати хід переговорів із перевізниками для забезпечення селища транспортом.

Згодом з управління транспорту та зв’язку Балаклавської РДА надійшла інформація, що перевізники погодилися обслуговувати селище. Почалася процедура погодження та затвердження маршруту у відповідних інстанціях. І найближчим часом транспорт знову буде заїжджати в селище.

Контакти:
Севастопольський міський осередок
Ліги соціальних працівників України
(0692) 72 00 50
sevolspu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: