Севастополь святкуватиме День Європи Європейським парадом

5 червня 2010 року у Севастополі Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Європейська молодь України» у рамках Днів Європи в Україні організовує марш-ходу – Європейський парад за фінансової та інформаційної підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Урочисту ходу ознаменують собою прапори усіх країн-членів ЄС, прапори Європейського Союзу, а також України та ВМГО «Європейська молодь України». Розважать публіку виступи барабанщиць, а також ролери і артисти на ходулях. Охочі до танцю зможуть продемонструвати своє вміння, поуправлявшись разом із професійними танцюристами у віденському вальсі – справжньому символі Європи!

Почесними гостями севастопольського Європараду стануть:

  • Карпеєв Микола Михайлович – Заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації (підтвердження очікується);
  • Чигринський Євгеній Володимирович – Начальник управління міжнародних зв’язків та протоколу Севастопольської міської державної адміністрації (підтвердження очікується);
  • Дмитро Шульга – старший менеджер Європейської програми МФ «Відродження»;
  • Представники посольств та консульств країн ЄС в Україні;
  • Керівники європейських громад в АР Крим;
  • Лідери молодіжних громадських проєвропейських організацій

Проведенням Європейського параду севастопольська молодь продемонструє відкритість свого міста Європі та світу, вибір європейських стандартів життя, впевнений погляд у майбутнє Севастополя як сучасного європейського міста.

Севастополь стане третім українським містом, де у рамках святкування Днів Європи 2010 року відбуватиметься Європейський парад. Раніше такі громадські заходи успішно відбулися у Києві (15 травня) та Миколаєві (23 травня), де отримали масу схвальних відгуків. Останнім за чергою проводити Європейський парад буде Львів (13 червня). Організатори сподіваються, що Європейський парад стане традиційним громадським заходом, елементом відзначення Дня Європи в Україні у наступні роки.

Контакти організаторів: ВМГО «Європейська молодь України», тел. 044 361-54-53, e-mail: euro_youth@ukr.net, www.euroyouth.org.ua.

Севастопольський міський осередок ВМГО “Європейська молодь України”, контактна особа: Басалаєв Юрій Миколайович, тел.: 050 290 69 34, 063 125 79 37, e-mail: euroyouth_sev@mail.ru

***

ВМГО «Європейська молодь України» заснована, як молодіжна ліберальна організація, 2 січня 2007 р., 5-го червня того ж таки 2007 р., зареєстрована Мін’юстом як Всеукраїнська. Захист соціальних, економічних, творчих та інших інтересів українських громадян з орієнтацією на європейські демократичні й ліберальні цінності є основною метою діяльності «Європейської молоді України». Практично це передбачає поширення у суспільстві ідей щодо євроатлантичної інтеграції України, підтримка і реалізація програм, що сприяють економічній та культурній інтеграції України до європейської спільноти, пропаганда здорового способу життя, підтримка студентських ініціатив, самоврядування, відродження та популяризація української культурної та історичної спадщини, налагодження співпраці з демократичними та іншими організаціями Європи і світу.

Детальніше: www.euroyouth.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: