Серія конференцій “Більше, ніж сусіди: розширений Європейський Союз та Україна”

24 та 25 червня 2004 року в Івано-Франківську та Ужгороді відбудеться серія спільних конференцій Міжнародного Фонду "Відродження" та Фундації ім. Стефана Баторі, Польща, "Більше, ніж сусіди: розширений Європейський Союз та Україна".

24 та 25 червня 2004 року в Івано-Франківську та Ужгороді відбудеться серія спільних конференцій Міжнародного Фонду “Відродження” та Фундації ім. Стефана Баторі, Польща, “Більше, ніж сусіди: розширений Європейський Союз та Україна”.

Конференції мають на меті обговорити різні бачення / підходи щодо подальшого розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом та виокремити ті елементи співпраці, які мають стати стрижнем поглиблених конструктивних відносин протягом найближчих років. Під час конференцій відбудеться презентація результатів дослідницького проекту, що здійснювався спільно Міжнародним Фондом Відродження та Фундацією ім. Стефана Баторі за участю провідних експертів України, Польщі, Угорщини, Словаччини та Бельгії протягом двох років. Результатом проекту стала аналітична публікація, що пропонує найбільш оптимальну, на думку експертів, модель відносин розширеного ЄС та України і містить ряд практичних рекомендацій, адресованих різним аудиторіям в Україні та розширеному ЄС. Проект здійснювався за часткової підтримки ПАУСІ.

До участі у конференції запрошено представників органів державної влади України, представників дипломатичних установ країн-членів ЄС та міжнародних представництв, провідних експертів з питань відносин між Україною та ЄС, представників провідних громадських організацій, освітніх закладів та засобів масової інформації України.

Нижче подаємо інформацію про кожну з конференцій та контакти для реєстрації:
 

Івано-Франківськ, 24 червня, четвер

Місце проведення:

м. Івано-Франківськ, Конференц-зала готелю “Надія”, вул. Незалежності, 40

Час:

початок реєстрації – 9:30, початок конференції – 10:00

Контактна особа:

Геннадій Русанов, Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, тел. (0342) 55-20-22 (26), електронна пошта: grusanov@sbedif.if.ua


Ужгород, 25 червня, п’ятниця

Місце проведення:

м. Ужгород, Малий зал Закарпатської обласної ради

Час:

початок реєстрації – 9:30, початок конференції – 10:00

Контактна особа:

Леся Стерчо, тел. (03122) 33738, електронна пошта: mlendel@bagel.com.ua, mlendel@bagel.com.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: