Серія посібників “Від слів до дій” для міських змінотворців

Якщо ви хоч раз ставили собі питання “Як зробити місто більш зеленим та енергоефективним, і при цьому скористатися інструментами, які пропонує Європейський зелений курс?” – ви на правильному шляху до змін. Наші грантери з ГО “Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і Довкілля” нещодавно презентували серію посібників для міських змінотворців, яка покликана надати інструменти ергономічного та екологічного містопланування.

Онлайн-презентацію посібників можна переглянути тут.

Посібник “Від слів до дій: Як Європейський кліматичний пакт об’єднує суспільство для досягнення кліматичної нейтральності Європи до 2050 року”

Лінк на завантаження: http://bit.ly/EGD_cities_1
З цього посібника ви дізнаєтесь що таке Європейський кліматичний пакт, яких сфер він стосується та які можливі кроки мають міста, аби інтегрувати його порядок денний у свою організацію.

Посібник “Від слів до дій: Як Платформа з озеленення допомагає досягнути цілей Європейського зеленого курсу”

Лінк на завантаження: http://bit.ly/EGD_cities_2
З нього ви дізнаєтесь що таке Угода зелених міст, які “зелені” ініціативи пропонує Європейський Зелений Курс і для чого українським містам використовувати доступні найкращі практики та можливості ЄС.

Посібник “Від слів до дій: Новий європейський Баугауз – енергоефективна естетика для досягнення цілей Європейського зеленого курсу”

Лінк на завантаження: http://bit.ly/EGD_cities_3
Тут шукайте відповіді на запитання: “Що таке новий європейський Баугауз?” та “Чому він важливий для міст та який процес його реалізації?”. У посібнику також представлені приклади нового європейського Баугаузу та рекомендації для українських міст.

Усі три посібники були створені і видані завдяки партнерству Фонду з Європейським Союзом в рамках проєкту EU4USociety.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: