Серіал про європейські традиції місцевого самоврядування покажуть на національному телебаченні

З 24 до 29 квітня парламентський телеканал “Рада” демонструватиме документальний серіал “Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада”

З 24 до 29 квітня парламентський телеканал “Рада” демонструватиме документальний серіал “Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада”. Телефільм створив Сіверський інститут регіональних досліджень спільно з Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією “Сівер-Центр”, центрами перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та Мережею Центрів європейської інформації за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Автори фільму спробували висвітлити європейські традиції діяльності місцевих органів влади, їх побудови, взаємин із державною владою та громадянами, а також дати відповідь на запитання, чому місцеве самоврядування є найбільш ефективною формою управління.

Графік показу:
24 квітня – 21:00, перша серія;
25 квітня – 21:00, друга серія;
26 квітня – 21:00, третя серія;
27 квітня – 21:00, четверта серія.

Повтор:
28 квітня – 11:00 та 18:30;
29 квітня – 11:00 та 18:30.

Початку демонстрації серіалу було присвячено передачу “Точка зору” на тему “Самоврядування: європейський досвід”, яка вийшла в ефір 18 квітня.

Сіверський інститут регіональних досліджень
siver.admin@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: