Сергій Жадан і гурт “Ойра” виступатимуть на підтримку невиліковно хворих

10 листопада о 18:00 у Луганській державній академії культури та мистецтв відбудеться благодійний концерт “Анестезія” за участю українського письменника Сергія Жадана, фольк-рок-гурту “Ойра” та музичного експериментатора Андрія Кириченка

10 листопада о 18:00 у Луганській державній академії культури та мистецтв відбудеться благодійний концерт “Анестезія” за участю українського письменника Сергія Жадана, фольк-рок-гурту “Ойра” та музичного експериментатора Андрія Кириченка. Захід проводить Літературне угрупування “СТАН” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – привернути увагу громадськості до проблем людей, які живуть із болем від невиліковних хвороб і потребують знеболення для полегшення страждань.

“Анестезія” – лише один із низки заходів у межах місячника боротьби проти болю, який оголосили українські письменники та музиканти. У рамках цієї ініціативи також заплановано:
– мінітренінг для журналістів “Висвітлення в медіа-просторі проблеми доступу до знеболення”;
– круглий стіл у Луганській міській раді, присвячений проблемам людей, які потребують паліативної допомоги;
– прес-брифінг у домі-музеї художника-авангардиста за участю письменника Сергія Жадана, художника Валерія Медіна та поетеси Олени Заславської;
– презентація антології філософської поезії “Анестезія”, куди увійдуть тексти поетів з України, Литви й Латвії.

Сьогодні в Україні тисячі невиліковно хворих людей не мають належного знеболення й залишаються сам на сам зі своїм болем.

Контакти:
Літературне угрупування “СТАН”
Ярослав Мінкін, 095 349 53 25
Костянтин Скоркін, 066 397 93 89
stan.art.group@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: