Семінари з адаптації соціальної політики та трудового законодавства України до стандартів ЄС”

З 20 по 30 листопада 2006 р. Сіверським інститутом регіональних досліджень проводяться семінари на тему  "Адаптація соціальної політики та трудового законодавства України до стандартів ЄС". Семінари проходять в рамках однойменного проекту, що реалізується громадською організацією "Сіверський інститут регіональних досліджень" за підтримки МФ "Відродження". Перший семінар було проведено 20-21 листопада у м. Черкаси. Головною аудиторією стали голови територіальних громад, які мали змогу дізнатися  про стратегію інтеграції України до Європейського Союзу, якість життя та соціального захисту населення, пенсійне забезпечення та охорону здоров’я українців в контексті адаптації соціальної політики до стандартів ЄС, а також розглянути європейські стандарти в галузі соціального захисту, міжнародні стандарти праці та можливості адаптації трудового законодавства України до стандартів ЄС. Найцікавішими, за висловом слухачів, виявилися дискусії та ділові ігри, які дозволили учасникам заходу оприлюднити власні думки та обмінятися досвідом.  Зокрема, у формі гри було організовано обговорення питання "Україна – Європейський Союз: за і проти",  групової роботи з Конституцією України вимагало завдання про відповідність існуючих соціальних гарантій та стандартів України стандартам і гарантіям ЄС. Окрім знань, слухачі також отримали комплект навчальних та роздаткових матеріалів, серед яких брошура "Адаптація соціальної політики та трудового законодавства України до стандартів ЄС" та законодавчі акти з питань трудового законодавства та соціальних послуг як додаток до неї. 23-24 листопада однойменний семінар проведено  у Миколаєві , 27-28 листопада – у Києві . 29-30 листопада семінар відбудеться у Чернігові (Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій). Джерело: Сіверський інститут регіональних досліджень http://www.siver.uct.ua/index.php

З 20 по 30 листопада 2006 р. Сіверським інститутом регіональних досліджень проводяться семінари на тему  “Адаптація соціальної політики та трудового законодавства України до стандартів ЄС”. Семінари проходять в рамках однойменного проекту, що реалізується громадською організацією “Сіверський інститут регіональних досліджень” за підтримки МФ “Відродження”.

Перший семінар було проведено 20-21 листопада у м. Черкаси. Головною аудиторією стали голови територіальних громад, які мали змогу дізнатися  про стратегію інтеграції України до Європейського Союзу, якість життя та соціального захисту населення, пенсійне забезпечення та охорону здоров’я українців в контексті адаптації соціальної політики до стандартів ЄС, а також розглянути європейські стандарти в галузі соціального захисту, міжнародні стандарти праці та можливості адаптації трудового законодавства України до стандартів ЄС.

Найцікавішими, за висловом слухачів, виявилися дискусії та ділові ігри, які дозволили учасникам заходу оприлюднити власні думки та обмінятися досвідом.  Зокрема, у формі гри було організовано обговорення питання “Україна – Європейський Союз: за і проти”,  групової роботи з Конституцією України вимагало завдання про відповідність існуючих соціальних гарантій та стандартів України стандартам і гарантіям ЄС. Окрім знань, слухачі також отримали комплект навчальних та роздаткових матеріалів, серед яких брошура “Адаптація соціальної політики та трудового законодавства України до стандартів ЄС” та законодавчі акти з питань трудового законодавства та соціальних послуг як додаток до неї.

23-24 листопада однойменний семінар проведено  у Миколаєві , 27-28 листопада – у Києві .

29-30 листопада семінар відбудеться у Чернігові (Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій).

Джерело: Сіверський інститут регіональних досліджень

http://www.siver.uct.ua/index.php

Дмитро Шульга, старший менеджер Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: shulga@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: