Семінар з теми «Молодіжна політика» проходив на Закарпатті

Під час заходу молодь з Хуста, Тячева, Іршави, Вільхівців та Перечина розмірковували про участь молоді, що це таке і в чому її практична цінність.

Під час заходу молодь з Хуста, Тячева, Іршави, Вільхівців та Перечина розмірковували про участь молоді, що це таке і в чому її практична цінність. Говорили про види участі або неучасті, маніпуляції із громадською думкою, ділилися позитивним та негативним досвідом долучення до прийняття рішень.

Учасники довідались про історію створення молодіжних рад та основні їх завдання. Розбирали кейси успішної роботи молодіжних рад в Україні та світі. Також учасники ділились ідеями ініціатив, які готуються для подачі на конкурс міні-грантів Київського Діалогу. Чекаємо цікавих проектів, подальших активностей та практичного втілення здобутих знань.

Київський Діалог – це німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України для сприяння демократичному розвитку України.

Діяльність проекту у Закарпатській  області здійснюється ГО «Простір Молоді»

Проект “Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ” реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: