Семінар “Управління книжковою дистрибуцією”, м.Київ, 10-14 травня 2006

10-14 травня 2006 року у Міжнародному фонді "Відродження" в рамках Українського книжкового проекту Book Marketing Research (BMR, Краків, Польща) провів семінар та індивідуальні консультації "Управління книжковою дистрибуцією" для 20 видавців і книгорозповсюджувачів.

10-14 травня 2006 року у Міжнародному фонді “Відродження” в рамках Українського книжкового проекту Book Marketing Research (BMR, Краків, Польща) провів семінар та індивідуальні консультації “Управління книжковою дистрибуцією” для 20 видавців і книгорозповсюджувачів.

“Управління книжковою дистрибуцією” — шостий семінар, який провадить BMR в рамках “Українського книжкового проекту” (відбулися три ідентичні семінари “Маркетинг у видавничій справі” у Києві, Львові та Харкові, та два семінари “Управління книжковою дистрибуцією” у Києві та Львові). На семінарі детально йшлося про моделі дистрибуції та продажу книжок у Франції, США, Німеччині і Польщі та про переваги і недоліки діяльності в різних дистрибуційних каналах (видавець — читач, видавець — роздрібний продавець — читач, видавець — гуртовий продавець — роздрібний продавець — читач, видавець — дистрибутор — гуртовий продавець — роздрібний продавець — читач) і з різними посередниками дистрибуції (книгарні, книжкові клуби, мережі door- to-door, мегастори, гіпермаркети, торгові галереї, кіоски, автозаправні станції, аптеки, іграшкові магазини, тощо). А також про дистрибуцію слабких і сильних продуктів, про аналіз ступенів ризику і про мерчандайзинг у книгарнях. Торкалися змін на польському книжковому ринку за останні 15 років, щоб українські видавці і книгорозповсюджувачі не повторювали помилок польських колег.

2006-2007-го років Український книжковий проект та Book Marketing Research (BMR, Краків, Польща) планують нові семінари у м. Києві і м. Львові:

  • “Промоція книжок у видавництві” (для видавців) — 14-18 червня 2006-го року у Києві, 12-16 липня 2006-го року у м.Львові
  • “Успішний продаж книжок у книгарнях” — (планується восени 2006-го року у Києві та Львові)
  • “Стратегічне планування” (для видавців) — (планується восени 2006-го року у Києві та Львові)
  • “Дослідження ринку” (для видавців)
  • “Менеджмент у видавництві” (для видавців)

BMR — польська консалтингова компанія, яка працює вже 13 років у Центральній і Східній Європі і спеціалізується виключно на книжковому ринку. BMR співпрацює з польськими та іноземними видавцями і сприяє налагодженню контактів між ними. BMR надає консультаційні послуги, провадить дослідження книжкового ринку, семінари і навчальні курси, а також підтримує видавничий портал: http://wirtualnywydawca.pl/. Директор BMR: Яцек Влодарчик.

Український книжковий проект реалізується за фінансової підтримки програми
Матра Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів та за рахунок внесків усіх учасників проекту.

Координують Український книжковий проект Міжнародний фонд “Відродження”
та нідерландський Фонд “Центрально- і Східноєвропейський книжковий проект” (CEEBP).

Завдання Українського книжкового проекту: сприяти розвиткові інформаційно-комунікативної інфраструктури українського книжкового ринку, поліпшити співпрацю між різними його учасниками, покращити доступність книжок в українських регіонах, підвищити фаховий рівень видавців і книгорозповсюджувачів.

Проект триватиме з червня 2005-го року до травня 2008-го року.

У рамках проекту створюється Інтернет-ресурс української книжкової індустрії www.UABooks.info, який розробляють Асоціація видавців і книгорозповсюджувачів та Центр розвитку бізнес-технологій VlasnaSprava.info.

У шістнадцяти українських містах ТОВ “Джерела М” та книготорговельна дистрибуційна компанія “Самміт-книга” відкриють регіональні склади під торговою маркою “100 тисяч книжок”, на яких дрібногуртовики (книгарні, бібліотеки, тощо) та кінцеві покупці зможуть знайти усі книжки українських видавництв. 1 березня 2006 року відкрився перший регіональний дистрибуційний центр “100 ТИСЯЧ КНИЖОК” у місті Рівне. Центр створено для обслуговування клієнтів у Рівненській та Волинській областях, забезпечення книжковою продукцією магазинів, шкіл, бібліотек, середніх та вищих навчальних закладів, підприємств, приватних підприємців.

Персонал дистрибуційного центру складається із чотирьох осіб. Директор – Кліщ Ігор Богданович.

Адреса: 33024, м. Рівне, вул. М. Рильського, 11-Б, тел.: (03622) 5-53-29; 8-067-503-86-51.

Адреса цетрального офісу: 04073, м. Київ, вул. Фрунзе, 160-Щ, тел.: (044) 467-50-24; (044) 467-50-34. Керівник проекту – Олійникова Олена Євгенівна, “Джерела М”.

А найбільша східноєвропейська консалтингова компанія Book Market Research (Краків, Польща) проведе цикл тренінгів і консультацій для українських видавців і книгорозповсюджувачів.

Контактна особа:

Ірина Кучма, координаторка Українського книжкового проекту

менеджерка програми “Соціальний капітал та Академічні публікації” Міжнародного фонду “Відродження”

тел.: (044) 461-9500

факс: (044) 486-0166

kuchma@irf.kiev.ua

www.irf.kiev.ua

Детальніша інформація про Український книжковий проект: https://www.irf.ua/ua/ini/bookproject

Ірина Кучма, менеджер програми “Соціальний капітал і академічні публікації”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kuchma@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: