Семінар «Професійне управління житловими будинками ОСББ»

25-26 травня 2010 року в Івано-Франківську відбудеться семінар на тему «Професійне управління житловими будинками ОСББ» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою семінару є ознайомлення учасників з досвідом проведення реформ у сфері приватизації і передачі прибудинкових територій у власність або в оренду організаціям співвласників багатоквартирних будинків.

Спікерами на заході є визнані експерти у сфері житлового права, комунального господарства міст та методах і способах його реформування. Зокрема, В.Бригілевич – голова правління ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», м. Львів, доктор Варшавської політехніки, Б. Кіндрацький – експерт ЛГО «ЦДМС» з питань земельних ресурсів, приватизації і передачі прибудинкових територій ОСББ, В. Шишко – викладач Львівського національного університету внутрішніх справ, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань автоматизації бухгалтерських розрахунків і автоматизованих систем нарахування платежів, В. Бернадський – викладач техніко-економічного коледжу національного університету „Львівська політехніка”, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань технічного обслуговування будинків, O. Щодра – викладач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин ЛНУ імені І.Франка, експерт ЛГО «ЦДМС».

В семінарі також візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування Івано-Франківська та керівники ОСББ міста.

Метою проекту «Діяльність регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю», в рамках якого проводитиметься семінар, є розбудова та покращення діяльності «Регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» у м. Львові. Основним завданням центру є навчально-інформаційна робота в західному регіоні України для керівників ОСББ, керівників комунальних підприємств та управляючих фірм на основі проведення 3-4 денних навчальних семінарів у партнерських містах Західної України, а також надання консультацій фахівцями Центру (телефон, Інтернет, практичні заняття).

Місце проведення семінару: м. Івано-Франківськ, Українсько-канадський бізнес центр, вул. Дністровська 26, Конференц-зал.

Час проведення:

25 травня – 9.30 – реєстрація учасників.

10.00 – початок семінару.

завершення роботи – 17.00.

26 травня – 10.00 – початок семінару,

завершення – 16.00.

Вхід вільний на захід вільний. Для працівників ЗМІ передбачені окремі місця.

Контактна особа: Володимир Бригілевич, тел: 032 235 48 68

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: