Семінар «Професійне управління житловими будинками ОСББ»

17-18 вересня 2010 року у м. Камянець-Подільську відбудеться семінар на тему: «Професійне управління житловими будинками ОСББ».

Метою семінару є ознайомлення учасників з досвідом проведення реформ у сфері приватизації і передачі прибудинкових територій у власність або в оренду організаціям співвласників багатоквартирних будинків.

Спікерами на заході є визнані експерти у сфері житлового права, комунального господарства міст та методах і способах його реформування.

Зокрема, В.Бригілевич – голова правління ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», м. Львів, Б. Кіндрацький – експерт ЛГО «ЦДМС» з питань земельних ресурсів, приватизації і передачі прибудинкових територій ОСББ, В. Шишко – викладач Львівського національного університету внутрішніх справ, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань автоматизації бухгалтерських розрахунків і автоматизованих систем нарахування платежів, В. Бернадський – викладач техніко-економічного коледжу національного університету „Львівська політехніка”, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань технічного обслуговування будинків, І. Григоренко – голова Асоціації ОСББ м. Кам’янець – Подільська.

В семінарі також візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування Кам’янець – Подільська та керівники ОСББ міста.

Захід покликаний провести навчання голів і бухгалтерів ОСББ Кам’янець – Подільська з проблем управління, утримання та фінансово-бухгалтерського обслуговування житлових будинків та отримання прибудинкових територій у власність або в оренду.

Проведення такого заходу спрямоване на підтримку усіх активних ОСББ в Україні, надання консультацій щодо вирішення правових, економічних проблем ОСББ, постійну інформаційну підтримку у вигляді інформаційних матеріалів, брошур, посібників. На даному семінарі експерти будуть навчати як управляти та утримувати багатоквартирний будинок силами ОСББ, належно оформити прибудинкові території навколо будинків ОСББ, а також нададуть матеріали (брошури і посібник) з метою підвищення правової обізнаності керівників ОСББ щодо практичних аспектів діяльності ОСББ.

Метою проекту «Діяльність регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» є розбудова та покращення діяльності «Регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» у м. Львові. Основним завданням центру є навчально-інформаційна робота в західному регіоні України для керівників ОСББ, керівників комунальних підприємств та управляючих фірм на основі проведення 3-4 денних навчальних семінарів у партнерських містах Західної України, а також надання консультацій фахівцями Центру (телефон, Інтернет, практичні заняття).

Семінар відбудеться за фінансової підтримки міжнародного фонду „Відродження” у рамках програми „Local government and public reform initiative”.

Місце проведення: Сесійна зала Кам’янець – Подільської міської ради.

Час проведення семінару 10. 00 – 17. 00

Організаційні деталі роботи працівників ЗМІ:

захід відбудеться 17- 18 вересня ц.р., м. Кам’янець – Подільський, у Сесійній залі Кам’янець – Подільської міської ради;

потреби в акредитації немає. Вхід вільний;

для працівників ЗМІ передбачені окремі місця;

необхідні роздаткові матеріали можна буде отримати у п. В. Бригілевича. тел: 032 235 48 68

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: