Семінар “Право на життя: європейські стандарти та українські реалії”

31 травня – 1 червня 2007 року у м. Харкові відбудеться семінар "Право на життя: європейські стандарти та українські реалії"...

31 травня – 1 червня 2007 року у м. Харкові відбудеться семінар “Право на життя: європейські стандарти та українські реалії”. Семінар проводиться Харківською обласною фундацією “Громадська Альтернатива” за фінансової підтримки програми “Верховенство права”  Міжнародного фонду “Відродження”.

В рамках семінару планується розглянути питання стандарту права на життя на основі практики Європейського Суду з прав людини, законодавчого регулювання права на життя в Україні, історико-філософські аспекти даного права, обговорити окремі проблемні сфери реалізації права на життя, зокрема проблеми евтаназії і абортів та тенденції розвитку моральних цінностей українського суспільства у цій сфері, а також відшкодування моральної шкоди у справах, пов’язаних із порушенням права на життя.

До участі у семінарі запрошуються судді, адвокати, юристи громадських правозахисних організацій.

Усіх зацікавлених просять до 15 травня повідомити про своє бажання взяти участь у семінарі за телефоном: 8 050 973 77 24 або за адресою public.alternative@gmail.com. Просимо зауважити, що загальна кількість учасників семінару – 25 осіб. Запрошення на семінар будуть надсилатись відповідно до черговості отриманих заявок.

Організатори забезпечують проживання, харчування учасників, а також покривають транспортні витрати.

Офіційні запрошення до участі у семінарі та інформація про місце проведення будуть надіслані до 20 травня 2007 р. 

Контактні особи: 

Вікторія Лавриненко

Марія Ясеновська

тел. 8 050 973 77 24 

 public.alternative@gmail.com.

17-18 травня 2007 року у м. Львові проходив семінар “Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні”. Семінар відбувався в рамках проекту Регіонального благодійного фонду “Резонанс” “Статус біженця в судовій практиці України”, що реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Метою проекту є сприяння впровадженню міжнародних стандартів прав людини з дотримання прав біженців та шукачів притулку.

Учасниками семінару стали судді, адвокати та юристи НУО з 6 регіонів України. В ході семінару було розглянуто та обговорено практичні аспекти процедури отримання статусу біженця і принципу невислання відповідно до міжнародного права та законодавства України. Другий блок семінару було присвячено аналізові практики Європейського суду з прав людини та національних судів у справах за участю біженців та шукачів притулку. Заняття в рамках семінару проводили українські експерти Тетяна Мазур, Дмитро Гройсман, Андрій Гнида.

За результатами семінару та попередньої аналітичної роботи в червні 2007 року в рамках даного проекту вийде друком посібник “Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні”. Інформацію про можливість отримання посібника можна буде знайти на сайті РБФ “Резонанс”: www.resonance.lviv.ua

Автор : Олена Грабовська


Ліана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: