Семінар по програмі “Сусідська взаємодопомога” відбудеться у Стриї

26 листопада в місті Стрий (Львівська область) відбудеться семінар за кейс-методом по програмі “Сусідська взаємодопомога”

26 листопада в місті Стрий (Львівська область) відбудеться семінар за кейс-методом по програмі “Сусідська взаємодопомога”. Захід проводить ХОГО “Асоціація розвитку спільнот” разом із МГО “Центр молодіжного розвитку” та ГО “Молодь Стрийщини” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників громади, ініціативних груп громадян, громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, муніципальних закладів і міліції.

“Сусідська взаємодопомога” (“Neighbourhood Watch”) – це метод тісної спільної роботи будинків, під’їздів, приватних господарств, міліції та місцевої влади з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, зменшити небезпеку вчинення злочинів і поліпшити умови проживання. Практика розвинених країн (Велика Британія та США) показує, що “Сусідська взаємодопомога” ефективна для профілактики злочинності та згуртування мешканців для вирішення проблем свого будинку, району чи міста.

Контакти:
ХОГО “Асоціація розвитку спільнот”
Маріанна Голованова
(057) 759 80 09
098 619 78 08
CDA@social.kharkov.ua

ГО “Молодь Стрийщини”
Михайло Шмігельський
067 771 79 92

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: