Семінар “Моніторинг, цикл політики та індикатори”

4 червня 2008 р. у конференц-залі Міжнародного фонду "Відродження" відбувся семінар "Моніторинг, цикл політики та індикатори".   Організатори заходу: Деніс Колонна д’Істріа Оуен, Проект ЄС "Підтримка України у виконанні УПС", Міжнародний фонд "Відродження"

 Учасниками семінару ““Моніторинг, цикл політики та індикатори” стали представники громадських організацій,  що залучені до виконання моніторингу  в процесі європейської інтеграції України.

 Презентація включала огляд концепцій циклу планування політики, а також управління проектом, які з незначними відмінностями широко використовуються ЄС, Світовим банком та ООН. Вони ґрунтуються на логічному підході (logical framework approach), а моніторинг та оцінка є невід’ємною складовою системи.

 Під час заходу учасники  обговорили актуальні питання щодо координаційних механізмів та виклики, що зустрічаються в процесі моніторингу, отримали рекомендації зі здійснення більш ефективного моніторингу.

 Семінар проводив французький експерт з питань розвитку та реалізації (а також моніторингу та оцінки) програм зовнішньої співпраці ЄС Деніс Колонна д’Істріа Оуен, експерт проекту ЄС “Підтримка у виконанні Угоди про партнерство та співробітництво (УПС)”

 Робоча мова семінару – англійська.

З матеріалами семінару Ви можете ознайомитись: http://www.pca.kiev.ua/Content/napravleniya-raboti/capacity-building/ 

 Інформація про організаторів:

 Деніс Колонна д’Істріа Оуен – французький експерт з питань розвитку та реалізації (а також моніторингу та оцінки) програм зовнішньої співпраці ЄС. Має досвід оцінки та моніторингу донорських програм і проектів ЄС та  інших організацій; член команди міжнародних експертів, що проводила оцінку Міжнародного торгового центру ЮНКТАД/СОТ методом “360 градусів оцінки”.

 Проект ЄС “Підтримка України у виконанні УПС”. Проект Підтримки виконання УПС діє в Україні з вересня 2007 року з метою підтримки України у виконанні положень УПС та Плану дій Україна-ЄС, зокрема роботи спільних органів, створених в рамках УПС, поліпшення системи моніторингу реалізації УПС та Плану дій Україна-ЄС та для нової угоди між Україною та ЄС, сприяння розвитку партнерських відносин між Україною та ЄС. Заходи Проекту включають три компоненти: (і) вироблення і впровадження системи моніторингу; (iі) вироблення спроможності до застосування системи моніторингу з метою  підтримки діяльності українських частин двосторонніх органів УПС і (iіі) розповсюдження інформації на рівні виконання угод, досягнутих між Україною та ЄС.

(http://www.pca.kiev.ua/)

 Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” має на меті підвищення якості та ефективності державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції України та формування суспільного запиту на європеїзацію України через ініціювання, фінансову, експертну та організаційну підтримку громадських ініціатив задля перетворення України на справді європейську державу. Бюджет Програми у 2008 році  складає 615 тис. доларів.

 (www.irf.kiev.ua/ua/programs/eui/eu)

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: