Селяни Вінницького району об’єднаються для вирішення екологічних проблем

21 грудня о 12:00 у приміщенні селищної ради села Агрономічне (Вінницька область) відбудеться прес-конференція з приводу проекту “Реалізація спільних ініціатив громад як запорука розвитку суспільства”

21 грудня о 12:00 у приміщенні селищної ради села Агрономічне (Вінницька область) відбудеться прес-конференція з приводу проекту “Реалізація спільних ініціатив громад як запорука розвитку суспільства”. Захід проводить ГО “Фонд розвитку територіальної громади села Агрономічного” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде представлено напрями та план реалізації проекту, а також план громадських слухань з екологічної проблематики, план екологічних уроків і робочих зустрічей із прибирання стихійних сміттєзвалищ.

У заході візьмуть участь ініціатори проекту, голови сільських рад сіл Агрономічне, Широка Гребля, Медвеже Вушко, представниця всеукраїнської екологічної акції “Зробимо Україну Чистою” (“Let’s do it, Ukraine!”), експерт обласного управління з питань екології та благоустрою, місцеві та регіональні ЗМІ.

Проект “Реалізація спільних ініціатив громад як запорука розвитку суспільства” передбачає проведення низки інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на вирішення екологічних проблем у селах Вінницького району та розбудову співпраці між ними.

Контакти:
ГО “Фонд розвитку територіальної громади села Агрономічного”
Олеся Панасюк
096 878 08 73

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: