Селянам на півночі Одещини надано 60 правових консультацій

Упродовж вересня-листопада Центр права в місті Котовськ (Одеська область) спільно з Котовським міськрайонним управлінням юстиції здійснив низку виїздів до сіл на півночі Одещини, де надавав безкоштовну юридичну допомогу

Упродовж вересня-листопада Центр права в місті Котовськ (Одеська область) спільно з Котовським міськрайонним управлінням юстиції здійснив низку виїздів до сіл на півночі Одещини, де надавав безкоштовну юридичну допомогу. Центр створила Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” (КВУ) за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

За три місяці виїзними прийомами охоплено:
– чотири населених пункти Котовського району (села Новоселівка, Розалівка, Борщі, Дібровка);
– два населених пункти Красноокнянського району (села Новосамарка, Ставрово);
– два населених пункти Балтського району (села Беліно, Пасіцели);
– два населених пункти Ананьївского району (села Гандрабури, Ананьїв Перший).

У цілому було надано близько 60 консультацій, більшість яких стосувалися оформлення земельних ділянок, спадщини, пенсійного забезпечення, отримання громадянства, соціального захисту, зайнятості. У населених пунктах, розташованих поблизу кордону з Молдовою чи ПМР, проживають багато осіб без громадянства, які також зверталися по допомогу. З проблем громадянства за три осінніх місяці звернулися понад 10 мешканців сіл північних районів.

Крім правової допомоги, працівники Центру права та юстиції проводили і правопросвітницьку роботу з учнями сіл: тренінги на правову тематику, відеолекторії, бесіди.

Одеська обласна організація КВУ
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: