Селянам Львівщини й Одещини надаватимуть безкоштовні правові консультації

У Львівській і Одеській областях розпочали роботу центри правової підтримки вразливих верств населення. Їх діяльність забезпечує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Львівській і Одеській областях розпочали роботу центри правової підтримки вразливих верств населення. Їх діяльність забезпечує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У чотирьох районах Львівської області (Жовківський, Золочівський, Перемишлянський і Яворівський) відкрито Інформаційно-консультаційні правові центри. Їх організував Центр громадської адвокатури за сприяння Малехівської, Підгайчиківської, Домажирської та Коросненської сільських рад, а також Благодійного фонду Блаженного Климентія Шептицького та ГО “Регіональна агенція розвитку Домажирської сільської ради”.

Мешканці 14 сіл Львівщини мають можливість отримати інформаційні та правові консультації. Основними напрямами підвищення правових можливостей сільського населення є забезпечення права власності, трудових та підприємницьких прав.

Також Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” спільно з місцевими громадськими організаціями за сприяння Головного управління юстиції в Одеській області та його територіальних підрозділів відкрила три Центри права (в Одесі, Татарбунарах і Котовську).

Юристи та координатори Центрів права будуть безкоштовно надавати консультації та правову допомогу громадянам, вести системну просвітницьку роботу з місцевим населенням. Передусім увагу буде приділено зверненням, пов’язаним із реалізацією та захистом трудових прав, права власності, права на доступ до правосуддя та свободу підприємництва, а також протидії корупції.

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: