Селянам допомагають готувати судові позови проти недобросовісного орендатора землі

У селі Заброди (Ратнівський район Волинської області) аграрне підприємство взяло в оренду земельні паї майже в 400 селян. З 2009 року підприємство не сплачує орендодавцям коштів за користування землею

У селі Заброди (Ратнівський район Волинської області) аграрне підприємство взяло в оренду земельні паї майже в 400 селян. З 2009 року підприємство не сплачує орендодавцям коштів за користування землею. Юристи Центру правової інформації та консультацій готують позовні заяви від ошуканих селян для розірвання договорів оренди земельних ділянок у судовому порядку. Центр створила Асоціація захисту прав молоді Волині в межах проекту “Підвищення рівня правової спроможності жителів сільської місцевості Волинської області” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На сьогодні аграрне підприємство (орендар) відмовляється сплачувати орендну плату й не хоче повертати мешканцям їхню землю. Численні намагання селян розірвати договір оренди не дали результату.

Безкоштовну правову допомогу можна також отримати в Центрах правової інформації та консультацій, які працюють у селах Маковичі й Дольськ Турійського району, Стара Лішня Іваничівського району, Рачин Горохівського району.

Асоціація захисту прав молоді Волині
(0332) 28 46 83
aspmv@yahoo.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: