Секретаріат Енергетичного Співтовариства врахував пропозиції до своєї стратегії від української НУО

Секретаріат Енергетичного Співтовариства провів громадське обговорення стратегії подальшого розвитку Співтовариства

Секретаріат Енергетичного Співтовариства провів громадське обговорення стратегії подальшого розвитку Співтовариства. Від України коментарі та пропозиції до проекту стратегії надіслала ГО “Діксі Груп”, яка також здійснює моніторинг виконання Україною зобов’язань перед Енергетичним Співтовариством за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Як свідчить зведений документ за результатами громадського обговорення, Секретаріат врахував низку пропозицій від “Діксі Груп”, зокрема запровадження рейтингу членів Енергетичного Співтовариства за рівнем прогресу у виконанні зобов’язань, призначення представника Енергетичного Співтовариства в кожній із країн, запровадження Громадської платформи Енергетичного Співтовариства.

Як наголошують представники “Діксі Груп”, тепер важливо, щоб Цільова група Співтовариства з розробки Регіональної енергетичної стратегії, передусім представники від України, врахували пропозиції від української громадськості.

Громадськість різних країн відповідала на 6 запитань, які стосувалися безпеки постачань, інвестицій, ринків газу, електроенергії, енергоефективності та захисту довкілля. Участь в обговоренні взяли понад 30 учасників: представники громадських організацій, урядових структур і бізнесу з Бельгії, Австрії, Македонії, Боснії та Герцоговини, Іспанії.

ГО “Діксі Груп”
Олена Павленко
olepav@dixigroup.org

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: