АНОНС: 25 травня у Києві відбудуться публічні дебати щодо залучення українців за кордоном до реформ в Україні

25 травня у Києві пройде публічне обговорення на тему: «Залучення українців за кордоном до реформ в Україні», ініційоване Аналітичним центром CEDOS в партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження».

25 травня у Києві пройде  публічне обговорення на тему: «Залучення українців за кордоном до реформ в Україні», ініційоване Аналітичним центром CEDOS в партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження».

Час проведення заходу: 25 травня 2017 року; 14:00-16:00.

Місце проведення заходу:  м. Київ, вул. Грушевського 26/1, готель «Київ».

Мета заходу – надати платформу для спільної комунікації представників органів державної влади та провідних дослідників з цій галузі. Під час дискусії планується систематизувати пріоритети органів влади, спільно визначити сфери, в яких є потенціал до більш активного залучення українців за кордоном до економічного та соціального розвитку в Україні.

Публічні дебати будуть поділені на 3 панелі: українська діаспора, українські трудові мігранти, академічна та висококваліфікована міграція/студенти.

Питання до обговорення:

– Навіщо державі залучати українців, які проживають за кордоном до реформ?

– Які перешкоди гальмують політичні кроки в цьому напрямку?

– Які сфери є найбільш привабливими для залучення українців за кордоном до реформ в Україні?

До обговорення в рамках дебатів запрошено: представників Міністерства закордонних справ, Міністерства освіти, Міністерства культури, Міністерства соціальної політики, народних депутатів України, Офісу Віце-прем’єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Комітету з питань європейської інтеграції ВРУ, Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин ВРУ, Міжнародної організації з міграції, науковців, представників громадського сектора та засобів масової інформації.

Контакти для акредитації ЗМІ: Алла Гузій, +38 093 085 31 37, ag@cedos.org.ua

Захід проходить в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: