Щорічна міжнародна конференція аналітичних центрів

7 грудня у м. Київ пройшла щорічна міжнародна конференція аналітичних центрів. Цьогорічна конференція присвячена ролі аналітичних центрів у ключових реформах в Україні.

7 грудня у м. Київ пройшла щорічна міжнародна конференція аналітичних центрів. Цьогорічна конференція  присвячена ролі аналітичних центрів у ключових реформах в Україні.

Захід відбувся в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», що реалізується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві з Фондом аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA). Метою Ініціативи є покращення якості та практик прийняття рішень органами влади через підвищення ролі, прозорості та рівня довіри до аналітичних центрів.

Під час конференції обговорювалася роль аналітичних центрів у проведенні ключових реформ в Україні та у просуванні релевантних досліджень політики закордоном. На одній із панельних дискусій було обговорено нові можливості та виклики для аналітичних центрів у процесі відкриття великих масивів даних.

Окрім того, на конференції були презентовані результати дослідження діяльності українських аналітичних центрів  в 2015 році.

Учасниками заходу  були як провідні  аналітики з партнерських аналітичних центрів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», «Реанімаційного пакету реформ», Стратегічних дорадчих груп, експерти з Латвії та Грузії, так і представники органів виконавчої, законодавчої влади та місцевого самоврядування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: