Щорічна конференція стипендіатів Ромського освітнього фонду в Молдові

09-10 липня 2015 року в м. Кишинів (Молдова) відбулася щорічна міжнародна конференція стипендіатів Ромського освітнього фонду «Ромська культура, ідентичність та громадська активність».

09-10 липня 2015 року в м. Кишинів (Молдова) відбулася щорічна міжнародна конференція стипендіатів Ромського освітнього фонду «Ромська культура, ідентичність та громадська активність». Програма стипендій РОФ в Україні координується та співфінансується Ромською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження».

17 стипендіатів 2014-2015 н.р. та випускників з України програми стипендій «Право та гуманітарні дисципліни» РОФ зібралися в м.Кишиневі (Молдова) та мали можливість  брати участь в дискусії з питань  культури ромів, збереження та розвитку ідентичності та громадянської участі ромської молоді.

За останні десять років діяльності Ромського освітнього фонду  (REF), за фінансової підтримки німецього фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» ( EVZ)  надано підтримку  469 стипендіатам з Молдови, Росії та Україні  (з них близько 300 стипендіатів з України) для досягнення  академічних та професійних цілей ромської молоді.  

Протягом 2 днів учасники конференції мали можливість  поділитися досвідом реалізації проектів з професійного розвитку, обговорити питання збереження ромської  ідентичності, створення  і розробки нових мереж та ініціатив.  Ромська освічена молодь є зразком успішної моделі розвиток ромської громади через  освіту та активну громадянську позицію.  Разом вони є частиною більш широкого руху молодих інтелектуалів та ромських лідерів, які впливають на політику по всій Європі і посилюють таким чином голос ромської громади, щоб кинути виклик стереотипам та упередженому ставленню.

Контакти:  Олександр Шваюн, +380 (44) 461 95 00, shvaiun@irf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: