Що перешкоджає євроінтеграційним реформам у сфері екології?

  7 лютого в Києві відбулася зустріч Робочої групи 3 “Довкілля, зміни клімату й енергетична безпека” Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

7 лютого в Києві відбулася зустріч Робочої групи 3 “Довкілля, зміни клімату й енергетична безпека” Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Діяльність платформи координує ВЕГО “Мама-86” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники зустрічі розглянули ключові перешкоди на шляху євроінтеграційних реформ у профільній сфері. Вони звернули увагу на проблеми з забезпеченням доступу громадськості до інформації та її участю у прийнятті рішень, слабкість системи врядування в цілому та відсутність координації між органами виконавчої влади, зокрема в тих сферах, що потребують міжсекторальних зусиль, як-от зменшення впливу стану довкілля на здоров’я, низький пріоритет екологічних питань у програмах регіонального співробітництва з ЄС, а також розрив, який існує між євроінтеграційною діяльністю на національному й місцевому рівнях.

Координатором Робочої групи 3 обрано Зоряну Міщук, виконавчого директора ВЕГО “Мама-86”.

Контакти:
ВЕГО “Мама-86”
Зоряна Міщук
(044) 234 69 29
Zoriana@mama-86.org.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: