Сайти міністерств стануть предметом громадського обговорення

18 травня о 10:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Для кого й для чого існують офіційні веб-сайти міністерств?”

18 травня о 10:30 у Києві, в інформагенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4), відбудеться прес-конференція “Для кого й для чого існують офіційні веб-сайти міністерств?” Захід організовує Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” за підсумками проекту “Відкрита влада. Удосконалення процедур оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь координатор проектів ГІМЦ “Всесвіт” Віктор Гарбар і кандидат юридичних наук Олександр Северин. На захід запрошено представників Державного комітету телебачення й радіомовлення України.

На прес-конференцію запрошують представників засобів масової інформації, НУО, органів виконавчої влади, відповідальних за діяльність відомчих веб-сайтів.

Теми прес-конференції:
1. Веб-сайт міністерства – джерело оперативної інформації чи PR-ресурс керівництва?
2. Моніторинг веб-сайтів органів виконавчої влади – справа відомча чи суспільна?
3. Веб-сайти органів виконавчої влади в світлі змін інформаційного законодавства.
4. Шляхи вдосконалення діяльності офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади.

Контакти: Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт”, Віктор Гарбар, 050 323 34 83

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: